Online hizmet sektörünün lideri Armut, “Ne oldu o iş?” başlıklı yaratıcı çalışmasını yayınladı.

Armut.com iki farklı filmden oluşan yeni reklam serisinde, günlük hayatta çokça karşılaşılan temizlik, boya badana gibi hizmetlere ulaşmaya çalışan aile üyeleri arasındaki konuşmaları esprili bir dille ele alıyor. Armut uygulamasıyla aslında bu hizmetlere erişmenin ne kadar kolay olduğu vurgulanıyor.

Armut.com Pazarlama Direktörü Gizem Ekiz “Bu reklam serisi, kullanıcılardan sıklıkla duyduğumuz bir içgörüye dayanıyor. Geleneksel olarak, hizmet ihtiyaçlarımızı tanıdıklara sorarak bulmaya çalışıyoruz. Fakat bu genellikle uzun ve zor bir süreç. Armut’un sağladığı en büyük fayda, mobil uygulama üzerinden, 1 dakikadan kısa sürede hizmet profesyonellerine kolayca ulaşmak ve bu profesyonellerin puanlarını görerek güvenle karar verebilmek. Bunu eğlenceli bir dille, aile arasında geçen tanıdık dialoglarla anlatmak istedik.”

Armut, bir kreatif ajansla çalışmadan, süreçlerini kendi içinde yönettiği reklam filminde, yeni jingle’ını da ilk defa tüketicilerin beğenisine sunuyor. Serinin filmleri, hem TV hem dijital kanallarda izleyiciyle buluşuyor.

Reklamveren: Armut.com

Reklamveren Marka Ekibi: Gizem Ekiz, Ramazan Başaran, Cansu Uludağ, Kutay Yapar

Reklamveren Kreatif Ekibi: Cengiz Sarı, Çiğdem Özkan

Yapım Şirketi: Y Generation Films

Yönetmen: Halil Caner Çetiner

Executive Prodüktör: Canan Altınbulak

Prodüktör: Emre Kaya

Görüntü Yönetmeni: Alican Akgün

Sanat Yönetmeni: Şevval Balkan

Post Prodüksiyon: Sevan Bedan

Renk Düzenleme: Ercan Küçük (The Post Brothers)

Müzik: 25 m2 Music Production

Mekan: theBlueground.com

Etiketlendi: