Her Yerde Bulamazsın
nike

Nike’ın aynı adlı kampanyasında yer alan üçüncü filmi “Bizi Kimse Durduramaz”, NBA’nın geri dönüşüyle aynı zamana denk geliyor!

Megan Rapinoe tarafından anlatılan kampanyada sporun bir ilham kaynağı olması kutlanıyor. Kampanyada önemli sporcuların yer aldığı dinamik ve farklı spor kollarına dair görüntülerin, birbirleriyle ilişkileri birleştirilerek bir bütün halinde ekrana getiriliyor. 4.000’den fazla sekansın araştırılması sonucu birleştirilen görüntülerin oluşturduğu reklam kampanyasında dünyadaki sporcular tarafından paylaşılan ortak duyguların altı çiziliyor!

Kampanyada, kapalı spor salonlarının ve boş stadyumların, sporcuların kendilerini daima ileriye taşımalarına ve kendilerine inanmalarına engel olmadığını görüyoruz. İşte bu bize sporun eşit bir oyun alanı olduğunu ve neye benzediğini gösteriyor ve daha iyi bir geleceğin mümkün olduğunu hatırlatıyor!

Film Hakkında Kısa Bilgiler!

Filmde 24 spor temsil edildi.
Filmde 53 sporcu yer alıyor.
4.000 aksiyon sekansı araştırıldı.
Son olarak 72 final sekansı seçildi

“Bizi Kimse Durduramaz” kampanyası Megan Rapinoe, LeBron James, Naomi Osaka, Eliud Kipchoge, Caster Semenya, Cristiano Ronaldo, Giannis Antetokounmpo, Serena Williams, Colin Kaepernick ve Kylian Mbappé gibi seçkin ve önemli sporculardan oluşan bir kollektif sunuyor!

Kampanyaya dair duygularını dile getiren ve kampanyanın da anlatıcısı olan Rapinoe, “Oyuncular sahaya dönmüş olabilirler, ancak eski bir normale dönmüyoruz. Bu dünyayı yeniden tasarlamaya ve daha iyi hale getirmeye devam etmeliyiz. Bütün bu insanlar sokaklarda, seslerini çıkartıyorlar ve bu sesler duyuluyor. İnsanlardan bu ana kadar enerjik olmalarını ve bunu kaybetmemelerini istiyorum. Bunun herkesin sorumluluğu olduğuna inanıyorum, değişim bu sayede olacak!” diyor.

Nike’ın değişimi savunma sorumluluğu amacının temelini oluşturmaktadır. Nike olarak kendimizi, ekiplerimizi, topluluklarımızı ve dünyamızı daha iyi hale getirmek için çalışıyoruz. Çalışmalarımız ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak için https://purpose.nike.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir