Her Yerde Bulamazsın

Yapı Kredi Play kart, bu kez bir gencin değil, hayatı boyunca kızının hayallerini gerçekleştirmek için çalışmış bir babanın hayali için “Olur mu olur” dedi. Türk futbol tarihinin efsane üçlüsü Metin, Ali, Feyyaz da yıllar sonra bu hayali gerçekleştirmek için bir araya geldi.

Yapı Kredi Play kart, babalar günü için “#babamınhayali” hastag’i ile bir kampanya başlatarak, gençlere babalarının hayallerinin ne olduğunu sordu. Ve gelen yüzlerce hayalden birinin gerçekleşmesini sağladı.

metin ali feyyaz 2

Bir dönem Beşiktaş paf takımında oynarken yeteneğiyle kısa sürede a takımına yükselen futbolcu Haluk Duranoğlu’nun hayali kızı Mısra sayesinde gerçek oldu. A takımda oynarken şansızlıklar ve sakatlıklar nedeniyle yeşil sahalara veda etmek zorunda kalan Haluk’un tek hayali Metin, Ali, Feyyaz ile aynı anda top oynamaktı. Ve bu hayali babalar gününde gerçekleşti.

Efsane üçlü Metin, Ali, Feyyaz hem yıllar sonra ilk kez bir marka için biraraya gelirken, babalar gününde büyük bir hayalin gerçekleşmesine de katkıda bulundular.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir