Dondurma markası Magnum, sosyal mesafeye dikkat çekmek için dünyanın farklı ülkelerindeki sanatçılarla bir araya gelerek 3×3 metre boyutunda plaj havlulara tasarlatıyor.

[fwduvp preset_id=”Videolarım” playlist_id=”magnum plaj havlusu”]

Koleksiyonda yer alan plaj havluları Magnum’un #TrueToPleasure kampanyasını bir parçasını oluştururken, modernliği ve sanat eserlerini bir araya getiyor. Magnum için özel tasarlanan bu plaj havluları, diğer insanlarla sizin aranızdaki güvenliği mesafeyi sağlarken iki kişinin rahatça oturmasına olanak tanıyor.

Magnum, yaratıcı yenilikçilerle çalışma konusunda uzun bir geçmişe sahip ve hem yerleşik hem de gelecek vadeden yeteneklerle ortaklık kurarak moda, sanat ve kültürde öncüleri destekliyor. Daha önceden de şehirlere özel olarak hazırladığı tasarımlarından bahsetmiştim. Bu çalışmada ise Sanatçılar Karan Singh, David Vanadia ve Quentin Monge tarafından yaratılan benzersiz tasarımlar, Magnum dondurmasının ikonik silüetinden ilham alıyor ve bu yaz güvenli ve sosyal açıdan mesafeli bir şekilde bir araya gelmenin keyfini çıkarmamızı hatırlatıyor.