Gelişim, psikoloji, eğitim ve iletişim ile ilgili konulara odaklanan UWORDS dergi yayın hayatına başladı.  E-dergi formatında üç ayda bir çıkacak olan dergi, başta kendi internet sitesi olmak üzere, birçok dijital platform üzerinden okurlarıyla buluşuyor.

Ana temaları gelişim, psikoloji, eğitim ve iletişim alanları başta olmak üzere, insanı ilgilendiren ve bireyin yaşam kalitesini artıran her konuyu gündemine alan UWORDS dergi, Umut Esen Academy çatısı altında yayın hayatına başladı. E-dergi formatında üç ayda bir çıkacak dergi, başta kendi internet sitesi olmak üzere, Turkcell Dergilik gibi

birçok dijital platform üzerinden okurlarıyla buluşuyor.

Umut Esen’in imtiyaz sahibi olduğu dergide genel yayın yönetmenliği görevini Seyran Ataman üstleniyor. Derginin yazı işleri ekibinde  Fatma Varnalı, Tülin Çeneli Dönmez, Refik Ercan Erçiğ gibi profesyonel isimler yer alıyor.

“Yaşama ve insana dair her alanda yeni vizyonlar sunmaya geliyoruz!..”

Derginin amaç ve hedefleri ile ilgili konuşan  UWORDS  Genel Yayın Yönetmeni Seyran Ataman, dergi ekibinin, insanın olduğu her alanda yeni vizyonlar sunmaktan heyecan duyduğunu söyledi. Ataman şöyle konuştu: “UWORDS, hepimizin söyleyeceği bir şeyler olduğu gerçeğinden yola çıkılarak; sesimizi değil, kelimelerimizi yükselttiğimiz bir özenle hazırlandı. Varlığa, yüksek potansiyeline ulaşması için kılavuzluk etmek,  yaşama ve insana dair her alanda yeni vizyonlar sunabilmek bize umut ve heyecan veriyor. Bu umudumuzu okurlarımıza da bulaştırmak istiyoruz.”

Alanında profesyonel pek çok ismin yazılarının yer aldığı ve birbirinden özel röportajların yayınlandığı dergiye aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

https://www.uwordsdergi.com/dergi

https://open.dergilik.com.tr/magazineDetail/70845