Yeni dünyanın 3D’si (Digitalization, Design, Data)
İstanbul’da gerçekleşecek DDD’15 Konferansı’yla bir araya geliyor.
Dijital dünyanın önde gelen isimleri, bu sıra dışı etkinlikte buluşuyor.

Bireysel ve kurumsal yaşamda günden güne varlığını daha çok hissettiren dijitalleşme, farklı tasarım ögeleri ve büyük veri, Lithium Technologies’in sponsorluğunda 28 Mayıs 2015 Perşembe günü Soho House İstanbul’da gerçekleştirilecek DDD’15 etkinliğinde ele alınacak. Üç D’yi oluşturan “Digitalization, Design, Data” kavramları odağında, dijital dünyanın geleceğini oluşturacak tüm trendler bu özel etkinlikte katılımcılarla paylaşılacak.

Dijital dünyanın önemli liderlerini konuk edecek DDD15’te, 2014 yılının en iyi Digital Inovasyon ajansı seçilen R/GA Londra ofisinden Kreatif Direktör James Temple, dünyanın önde gelen yönetim danışmanlık şirketlerinden McKinsey & Company Kurucu Ortağı ve Direktörü Jacques Bughin ile birlikte geliştirdiği Ar-Ge faaliyetleri nedeniyle CRM Magazine tarafından “2010 Yılının Etkileyici Lideri” olarak seçilen Lithium’un Baş Veri Bilimcisi Dr. Michael Wu, ana konuşmacılar arasında yer alıyor.

Tasarım trendleri özelinde James Temple kullanıcı deneyiminde veri gücünü anlatırken, McKinsey’den Jacques Bughin markaların dijitalleşmesi süreçlerindeki gelecek trendleri ve yeni stratejileri katılımcılarla paylaşacak. Dünyanın en büyük katılımcı platformunun yaratıcısı Lithium’un Baş Veri Bilimcisi Dr. Michael Wu ise Büyük Veri’yi pazarlama dünyası için farklı bir şekilde yorumlayarak, sosyalleşmenin teknolojik boyutunu masaya yatıracak.

DDD15 kapsamında Türkiye’nin önde gelen markalarının dijital liderleri de DDD markalar panelinde buluşacak. Turkcell Dijital Kanallar Direktörü Sertan Eratay, Yıldız Holding Dijital Pazarlama Direktörü Nevgül Anbarlılar ve Türk Hava Yolları Online Satış ve Pazarlama Müdürü Cengiz Değirmenci, markaların dijitalleşme süreci, sosyal medya stratejileri ve mobil dünya trendleri üzerine kendi şirketlerinde yaşadıkları deneyimleri, Ebru Çapa’nın moderatörlüğünde paylaşacaklar.

Türkiye’nin önde gelen markalarının dijital liderlerini, ajans başkanlarını, akademisyenlerini ve dijital dünyanın öne çıkan isimlerini konuk edecek etkinlikte, interaktif olarak hayata geçirilecek bir “manifesto” ile dijital dünyanın gelecek trendleri, liderlerin bakış açısıyla oluşturularak, yayınlanacak. Katılımın ücretsiz ve davetiye usulüyle gerçekleştirileceği bu etkinliğe başvurular dddistanbul.com adresinden yapılabilir.

Etiketlendi: