Her Yerde Bulamazsın
CoFuture Stream Bosphorus 2

WPP Türkiye, 7 Ekim’de Boğaziçi’nde Şehir Hatları vapurunda gerçekleştirdiği ‘CoFuture Stream Bosphorus’ etkinliğiyle, dünyada gerçekleştiği her ülkede büyük ilgi gören ve beğeni kazanan WPP’nin Stream formatını Türkiye’ye getirmiş oldu.

DÜNYANIN önde gelen çok uluslu reklam ve halkla ilişkiler şirketi WPP, Türkiye’de şimdiye kadar örneği düzenlenmemiş bir inovasyon ve teknoloji etkinliğini gerçekleştirdi. 7 Ekim günü Boğaz’da Şehir Hatları’na ait Fahri S. Korutürk Vapuru’nda gerçekleşen “WPP Cofuture Stream Bosphorus” buluşmasında, 2 binden fazla iş insanı, pazarlama uzmanı, iletişimciler, farklı yeteneklere sahip teknoloji ortakları, kültürel düşünce liderleri, sosyal girişimciler, akademisyenler, yayıncılar ve tüm WPP ailesi bir araya geldi.

Tüm gün, ekranlara, sahneye ve de sunumlarla slaytlara bağımlı kalmadan, katılımcılar gün boyunca iletişimin, düşünce ve fikir üretmenin, tartışmanın, hikayelerini anlatmanın ve de ilham verici hikayeleri dinlemenin tadına vardılar.

Etkinlik; başrolde etkileşim ve tartışmanın, görmek, göstermek, paylaşmak ve karşılıklı öğrenmenin olduğu ve dünya çapında ses getiren WPP global “Stream” formatının Türkiye’de hayata geçtiği ilk etkinlik olarak da tarihte yerini aldı.

WPP’nin felsefesine paralel olaral sürdürülebilirlik temasının da öne çıktığı CoFuture Stream Bosphorus, hem kendisi sürdürülebilirlik kodlarına göre kurgulanmış hem de konuları olan teknoloji inovasyon ve hikayeleri ile sürdürülebilirliği ortak nokta almış bir etkinlik oldu.

Etkinlikte katılımcılar, bir yandan ilham veren marka ve insan hikayeleri dinleme, birçok farklı konuyu tartışma ve konuşma imkanına erişirken; bir yandan Boğaz’da bir vapurda İstanbul’un tüm güzelliklerinin, müziğin, sanatın, yetenek atölyelerinin ve de çay-simit, balık-ekmek gibi geleneksel yerel tadları tatmanın keyfini yaşadılar.

Çok uzun süredir hazırlandıkları etkinliği başarıyla gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden WPP Türkiye Ülke Müdürü Demet İkiler, şunları söyledi: “CoFuture Stream Bosphorus dünya çapında ses getirmiş bir formatın Tükiye’deki ilk uygulaması. Şimdiye kadar gerçekleşen tüm etkinliklerden farklı bir formatta gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizde adeta bir festival ortamını yaratmış olduk. Vapurda bir yandan Boğaz’in mis gibi havasının tadını çıkararak zihin açıcı bir yolculuğa çıkarken, bir yandan da gün boyunca konuştuk, tanıştık, iletişim kurduk, düşündük, tartıştık, paylaştık. WPP ailesi olarak katılımcılara maksimum fayda sağlayan bir etkinliği başarıyla hayata geçirmenin gururunu yaşıyoruz. Etkinliğe desteği geçen ve katılan herkese tekrar teşekkür ediyorum. Bu sene olduğu gibi her sene yine sınırlarımızı zorlayarak büyük sürprizler hazırladığımızı da belirtmek isterim.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir