Emniyeti elden bırakmayın ve inandığınız yola mutlaka çıkın diyen Bridgestone İpek Şenoğlu Cup animasyon filmi Bridgestone facebook hesabından yayına girdi.

İpek Şenoğlu’nun kendi adını taşıyan veteran tenis turnuvasının üçüncüsü olan Birdgestone İpek Şenoğlu Cup, Bridgestone emniyet lastikleri ana sponsorluğunda 14 Mart’ta Akatlar Clubsporium’da başlıyor.

Başarıya giden yolda İpek Şenoğlu’nun kişisel deneyimlerine tanık olmak ve düzenlediği bu seçkin spor organizasyonunu duyurmak için hazırlanan filmi aşağıdaki linklerden izleyebilirsiniz.

Filmde milli tenis efsanesi İpek Şenoğlu, daha küçük bir kızken kurduğu, herkesi güldüren Wimbledon hayallerine nasıl ulaştığını ve etrafındaki gülüşlerin nasıl hayranlığa dönüştüğünü keyifle anlatıyor.

Facebook: https://www.facebook.com/BridgestoneTurkiye/?fref=ts

Twitter: https://twitter.com/BridgestoneTR/status/706762480744148992?lang=tr

Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=EeMUqd9btzI

İpek Şenoğlu kimdir?

Hayatı tamamen bir başarı hikayesi olan İpek Şenoğlu yurtiçi ve yurtdışında aldığı şampiyonluk ve derecelerle Türk tenisinin en başarılı sporcusudur.

41 kez tüm yaş gruplarında tekler ve çiftler Türkiye şampiyonu olmuş ve Türkiye’yi 165 kez milli takımda temsil etmiştir.

Türkiye’de kendi puanlarıyla Grand Slam ana tablo oynayan ve Wimbledon’da maç kazanan ilk, dünya sıralamasında ilk 60’a giren tek Türk sporcudur.

Film Künyesi

Reklam Ajansı: Plasenta Conversation Agency

Direktör:Gorilla/ Kaan Kaner – Fatih Sinan Şimşek

İlustrasyon: Hakan Kocaeli

Animasyon: Kaan Kaner – Emre Gören

Prodüksiyon: Doruk Can Çetin

Ses: Suat Aydoğdu

Reklam Veren: Bridgestone Türkiye

Reklam veren temsilcileri:

Pazarlama Müdürü: Murat Bozfakıoğlu

Marka Yöneticisi: Ceren Kalkan

Etiketlendi: