Her Yerde Bulamazsın

coors-light-office-3

Çok uzun zamandır evlerimizde çalışmaya devam ediyoruz ve bir süre daha bu böyle devam edecek gibi gözüküyor. Kimimizin imkanları iyi, evimizde bir odamız, çalışma masamız veya farklı alternatiflerimiz var. Kimimizin de evde başkalarının olması, evin küçük olması veya geniş bir aileye sahip olmasından dolayı böyle olanakları olamıyor maalesef. Bu yüzden de keşke farklı bir yerde çalışsak diyoruz.


İşte bu düşüncenin dayanak noktasından hareketle, Kanadalı bira markası bir ilginç bir yarışma başlatıyor ve 2,5 metreye 2,5 metre büyüklüğünde çelik ve camdan oluşan taşınabilir ofisi karlarla kaplı bir dağın tepesine yerleştiriyorlar.

 

Elektrik, ısıtma, internet ve bir çalışma masası ile uzaktan çalışabilmek için ihtiyacınız olan her şeyi size getiriyorlar. Bira markası bu özel çalışma alanında birkaç saatlerine çalışabilecek şanslı 5 kişiyi seçmek için de bir sosyal medya hesaplarında bir yarışma başlatmayı planlıyor. 4’er saatlik vardiyalar ile çalışma imkanı bulacağınız bu odada Covid-19 protokollerini sağlamak için her seans arası oda dezenfekte edilecek.


Marka henüz ofisin konumunu tam belirlememiş olsa da panoramik manzaralı ve bol karlı bir yer seçmeyi planlıyorlar. Yaratıcı ajansın kreatif direktörüne göre de “amaç, insanları şu anda olduğundan daha fazla izole etmek değil, insanları dışarı çıkmaya teşvik etmek ve onları rahatlamalarını sağlamak.
Taşınabilir ofisin tam konumu henüz belirlenemedi, ancak ekip panoramik manzaralı ve bol karlı bir yer seçmeyi planlıyor. Blais, “Amaç, insanları şu anda olduğundan daha fazla izole etmek değil, insanları dışarı çıkmaya teşvik eden ve arada bir rahatlama anı içeren göz alıcı bir imaj yaratmaktı” diyor.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir