Burgan Bank’ın yeni dijital bankacılık markası ON’un reklam filmi yayına girdi. ON’un sunduğu kazanç ve avantajlara vurgu yapan film, izleyenleri eğlenceli bir dille dokuzla yetinmeyenlerin bankasına davet ediyor.

ON’un yeni reklam kampanyası, standart bankacılık hizmetlerinin ötesinde daha kazançlı ve avantajlı çözümlerin beklentisi içinde olan müşterilere seslenerek başlıyor. 

Farklı bankalardan aynı hizmetleri görmeye alışmış olan ancak artık bunlarla yetinmek istemeyen müşterilerin dünyası, ON’unla karşılaştıklarında tamamen değişiyor. Serinin filmleri, arayış içindeki karakterin ON’un kazançlı dünyasına katılarak “kendinin bankacısı” olma yolculuğuyla devam ediyor. 

BLAB İstanbul tarafından “Dokuzla Yetinmeyenlerin Bankası” sloganıyla hazırlanan, bir manifesto ve 3 farklı ürün filminden oluşan seri, akılda kalıcı sloganı ve eğlenceli jingle’ıyla dikkat çekiyor. Filmlerde “Sadece ilk geldiğinde değil her zaman mevduata avantajlı faiz”, “ücretsiz EFT, havale, FAST işlemleri” ve “kendi yaptığın bankacılık işlemlerinde para iade (cashback) imkanı” temaları işleniyor.

Yönetmen koltuğunda Çarman Çifter’in oturduğu yeni reklam film serisini, Alican Yücesoy seslendiriyor.   ON’un dinamik kimliğiyle örtüşen eğlenceli müzikler ise Opus Jingle’a ait.